Руз ва вакти кабули шаҳрвандон аз тарафи роҳбарони ҶСК “Бонки Эсхата” 

Сохтор/Филиал

Суроға

Ному насаби роҳбар

Рӯз ва вақти қабул

1

Сарбонк

ш.Хуҷанд, к.Гагарин-135

Райнер Мюллер-Ханке 

 рӯзи панҷшанбе

аз руи тамоси пешаки тарики тел.83422 4-39-45

2

Филиал дар ш.Душанбе

ш.Душанбе, к.Н.Қаробоев 16

Ҳасанов Фурқат Салибоевич

 рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 12.00

3

Филиал дар н.Мастчох

ш.Бустон к. И.Сомони 24

Кобилов Искандархоча Кобилхочаевич

рузьои чоршанбе ва жумъа 

аз 9.00 то 12.00

4

Филиал дар ш.Истаравшан

ш.Истаравшан, хиёбони Вахдат 32

Бобоев Асрорчон Юсуфчонович

рӯзи панчшанбе

аз 9.00 то 12.00

5

Филиал дар н.Ашт

ш.Шайдон, к. И.Сомонӣ 38

Мирзоев Шерзод Абдумаликович

рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 11.00

6

Филиал дар ш.Панҷакент

ш.Панҷакент, хиёбони Рӯдакӣ 97

Мамадҷонов Акрамҷон Махсудҷонович

 

 рӯзи панҷшанбе

аз 9.00 то 12.00

7

Филиал дар ш.{исор

ш.Хисор, к.И.Сомони 2

Xабборова Нигина Абдусатторовна

рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 12.00

8

Филиал дар н.Шохмансури ш. Душанбе

н.Шохмансур, к. Рудаки 22

Орипов Шухрат Исмонович

рузи сешанбе

аз 08:00 то 10:00

9

Филиал дар н.Спитамен

н.Спитамен,ш.Навкат, к.Спитамен 54 а

Қосимов Шуҳратҷон Муқимович 

рӯзи панҷшанбе

аз 9.00 то 12.00

10

Филиал дар н. Ҷайҳун

н. Ҷайҳун, ш. Дӯстӣ, к. А. Беруни 26

Ятимов Алишер Додарчонович

рӯзи панҷшанбе 

аз 9.00 то 12.00

11

Филиал дар ш. Турсунзода

ш.Турсунзода, к. И. Сомони 55 А

Кенчаев Илхомчон Турсуналиевич

рӯзи панҷшанбе

аз 9.00 то 12.00

12

Филиал дар ш. Хучанд

ш. Хучанд, к. И. Сомони 40

Усмонов Шухрат Маруфович

рӯзи сешанбе ва панчшанбе

аз 9.00 то 12.00

13

Филиал дар ш.Бохтар-2

ш.Бохтар, к.Норинова 1А

Мирачабов Юсуфчон Азаматович

рӯзи сешанбе ва чумъа

аз 8.00 то 11.00

14

Филиал дар н. Рудаки

н. Рудаки ч/ш Сомониён, к. И.Сомони б/р

Абдулназаров Умедчон Мирзошарифович

рӯзи панчшанбе

аз 9.00 то 12.00

15

Филиал дар н.Ёвон

н.Ёвон, к.Т.Хушвахтов 2

Ашуров Алишер Шералиевич

рӯзи чоршанбе

аз 9.00 то 12.00

16

Филиал дар ш. Исфара

ш.Исфара, к. Марказӣ 29/1

Назмидинов Хуршед Масаридинович

рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 12.00

17

Филиал дар ш.Бустон

ш.Бустон к. М.Турсунзода 8 а

Ахмедов Салом Гафурович

рузи панчшанбе

аз 9.00 то 12.00

18

Филиал дар н.Б.Гафуров

н.Б.Гафуров, к.Ленина-3

Шамсиев Фарход Муксимович

рӯзи сешанбе

аз 09.00 то 12.00

19

 Филиал дар ш. Кулоб

ш.Кулоб, к. И.Сомони -21

Баротов Эркин Махмудович

рӯзи панҷшанбе

аз 9.00 то 12.00

20

Филиал дар н.Ж.Расулов

н.Ч.Расулов, к.Нурматов 8

Ражабов Икромжон Усмонович

рӯзи чоршанбе

аз 9.00 то 12.00

21

Филиал дар ш. Бохтар

ш.Бохтар, к. Вањдат-9

Артиков Хакимчон Исломович

рӯзи панчшанбе  

аз 9.00 то 12.00

22

Филиал дар ш.Вахдат

ш.Ваҳдат, к. 20-солагии Истиқлолият

Назарова Наргис Муминовна

 рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 12.00

аз 15:00 то 16:00

23

Филиал дар ш.Конибодом

ш.Конибодом к. И.Сомони 476

Умаров Умарали Рахимович

рузхои сешанбе ва панчшанбе

аз 9.00 то 11.00